Odpowiedzi na wszystkie pytania udzielamy pod numerem  +48 669 699 656

D-Line dla Entuzjastów Audio-Video

Miłośnicy sprzętu audiowizualnego są bardzo wymagającymi klientami.  Oczekują najlepszej jakości, funkcjonalności oraz perfekcyjnego wyglądu. I słusznie!

Jeśli chodzi o sam sprzęt, nie patrząc na koszty dążą do zbudowania najlepszego możliwego systemu. Czy jest to system audio, kino domowe lub inna instalacja, najważniejsze jest dążenie do perfekcji pod każdym względem.

Okablowanie sprzętu przeważnie psuje perfekcyjny wygląd całego systemu. Nie bez przyczyny na zdjęciach reklamowych sprzęt nie jest połączony kablami.  Kolumny głośnikowe stoją bez podłączenia do wzmacniacza, a telewizor wisi na ścianie pozbawiony zasilania. W rzeczywistości estetyczne okablowanie zestawu to prawdziwe wyzwanie.

Oczywiście można kable ukryć w konstrukcji podłogi albo wykonać instalację podtynkową, ale zwykle oznacza to konieczność przeprowadzenia drogich i brudnych prac remontowo-budowlanych.  Dodatkowo tak wykonana instalacja nie pozwoli na wymianę, dodawanie lub usuwanie kabli. Zmiana umiejscowienia komponentów systemu też nie będzie możliwe.

Więc jakie jest najlepsze rozwiązanie? Najlepiej zastosować jedno z proponowanych przez D-Line rozwiązań. Posiadamy szereg opatentowanych wyrobów służących do zarządzania okablowaniem, które zostały bardzo dobrze przyjęte przez społeczności AV zarówno w Wielkiej Brytanii jak i w całej Europie.

Na przykład profile, dostępne w wielu kształtach i kolorach doskonale ukryją kable, a ich zastrzeżona konstrukcja pozwoli na dodawanie i usuwanie przewodów w przyszłości. Profile o przekroju ¼ koła idealnie wtapiają się w listwy przypodłogowe, te o przekroju ½ koła doskonale nadają się do poprowadzenia po ścianie. Można je nawet pomalować na kolor podłoża. Oczywiście dostępne są wszystkie potrzebne złączki, narożnikami i przejściówki.

Systemy D-Line zadowolą nawet najbardziej wymagających entuzjastów sprzętu audiowizualnego, pozwalając na zbudowanie wymarzonego systemu bez „kablowych” kompromisów.

Masz pytania? Prosimy o kontakt z nami.

 

Zdobyte nagrody

Kontakt

SIGDEN Janusz Czarnowski sp. j.
ul. Jarowa 16
81-173 Gdynia

biuro@d-line.pl
Janusz Czarnowski
+48 669 699 656
janusz.czarnowski@d-line.pl

Zeskanuj KOD QR

Social media

Znajdź nas

Galeria

1.jpg