Odpowiedzi na wszystkie pytania udzielamy pod numerem  +48 669 699 656

D-Line – alternatywa dla bruzdowania ścian

Od wejścia na rynek w 2006 roku firma D-Line z przeszła długą drogę – w przenośni, rozwijając i ulepszając swoją ofertę, ale też faktycznie - dotarliśmy nawet do Nowej Zelandii, 18 milionów metrów od naszej siedziby w Newcastle!

Taki rozwój potwierdził naszą tezę, że na rynku brakowało dekoracyjnych profili do zastosowania w miejscach, gdzie ważny jest wygląd i gdzie bruzdowanie ściany lub podnoszenie podłogi nie jest możliwe.

Jak Paul Ruddick, założyciela D-Line, powiedział kiedyś: "Wiemy, że jeśli ściana jest solidna lub została niedawno wykończona, to klienci nie chcą bałaganu i kosztów związanych z bruzdowaniem ścian. Korzystając z rozwiązań D-line można ukryć kable dyskretnie i szybko. Na przykład dzięki takim produktom jak profil ½ koła można ukryć kable i zachować doskonałą jakość wykończenia pomieszczenia za bardzo niewielką cenę! "

„Nasze zgrabne półokrągłe profile zawierają opatentowany zawias, który podczas instalacji lekko dociska pokrywkę co przytrzymuje kable wewnątrz profilu, zanim instalator zatrzaśnie ostatecznie pokrywę. Kolanka i trójniki typu „Clip-Over” pokrywają końcówki profilów, co maskuje niedokładne cięcia i oszczędza czas konieczny do wykonania precyzyjnych pomiarów. Natomiast złączki typu „Smooth-Fit” składają się na doskonałe wykończenie, ale wymagają dokładnych pomiarów i estetycznego cięcia profilów.”

Paul kontynuuje: " Jednoczęściowa konstrukcja profili  (dolny element i pokrywka połączone są elastycznym zawiasem) oraz akcesoria „Clip-Over” składają się na prawdopodobnie najszybszy w instalacji system. Informacje zwrotne od elektryków są entuzjastyczne. Ostatnio dostarczyliśmy 200 kilometrów profili Mini do 20.000 pokoi hotelowych.  Pozwoliło to na sprawne zainstalowanie sterowników ogrzewania, bez hałasu, bałaganu i kosztów wyłączenia pokoi z użytkowania. Jesteśmy dumni z tego, że wykonawcy wygrywają przetargi, dzięki temu, że instalują nasze produkty". 

Zdobyte nagrody

Kontakt

SIGDEN Janusz Czarnowski sp. j.
ul. Jarowa 16
81-173 Gdynia

biuro@d-line.pl
Janusz Czarnowski
+48 669 699 656
janusz.czarnowski@d-line.pl

Zeskanuj KOD QR

Social media

Znajdź nas

Galeria

6.jpg