Odpowiedzi na wszystkie pytania udzielamy pod numerem  +48 669 699 656

Naprawdę bezprzewodowo?

Coraz częściej słyszymy o rosnącej popularności technik bezprzewodowych w naszych biurach i domach.

Zaczynając od telefonów, drukarek, komputerów, konsol do gier, telewizorów, systemów muzycznych i kolumn głośnikowych - wszystkie te produkty reklamowane są jako „bezprzewodowe” lub posiadające „funkcje bezprzewodowe”. Nasuwa się więc pytanie, czy kable kiedyś w całości znikną z naszych biur i domów, a jeśli tak to kiedy?

Trudno jednoznacznie odpowiedzieć na takie pytania. To prawda, że istnieje mnóstwo produktów "wireless". Jednak produkty te nadal muszą być podłączone do routerów, zasilaczy, i jak mówi jeden z ekspertów, "zawsze będzie potrzeba wykonania podstawowego okablowania w biurach i domach".

Z pewnością rozwijająca się technologia zredukuje ilość koniecznych połączeń kablowych, ale dużo z nich na pewno zostanie. Nie opracowano jeszcze chociażby efektywnej technologii zasilania bezprzewodowego. Równocześnie jakość transmisji bezprzewodowej nie zadawala wszystkich, na przykład wyrafinowani audiofile, ciągle podłączają kolumny głośnikowe drogimi kablami ze wzmacniaczami.

D-Line produkuje szereg opatentowanych produktów, które nie tylko potrafią zgrabnie ukryć kable ale też zapewniają bezpieczeństwo użytkownikom.

Tak więc, pomimo pozornie zmniejszającego się zapotrzebowania na kable, jesteśmy pewni, że popyt na nasze produkty nie będzie malał, bo wygląd, wygoda i bezpieczeństwo zawsze będą w cenie.

 

Zdobyte nagrody

Kontakt

SIGDEN Janusz Czarnowski sp. j.
ul. Jarowa 16
81-173 Gdynia

biuro@d-line.pl
Janusz Czarnowski
+48 669 699 656
janusz.czarnowski@d-line.pl

Zeskanuj KOD QR

Social media

Znajdź nas

Galeria

20.jpg